خانه گستر

مناقصات

شرکت تولیدی خانه گستر

پیشرو در صنعت ساختمان سازی و انبوه سازی از سواحل زیبای خزر تا آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس

منقضی شد!

مناقصه تامین، نصب، راه اندازی و تحویل آسانسور | پروژه آسمان البرز

به دلیل تعطیلات چند روزه و تقاضای تعدادی از شرکت کنندگان مهلت تحویل اسناد تا پایان ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲تمدید گردید.

شرکت تولیدی خانه گستر (سهامی خاص) در نظر دارد که کلیه عملیات مربوط به تامین، نصب، راه اندازی و تحویل ۸ دستگاه آسانسور شامل: ۸ دستگاه ۸ نفره (چهار دستگاه ۸ توقف و چهار دستگاه ۹ توقف) پروژه ۲۸۰۰ واحدی آسمان البرز واقع در شهرستان گرمدره را به صورت ۵۰% تهاتر با واحدهای مسکونی و ۵۰% مابقی را به صورت نقد به پیمانکاران واجد شرایط (حقیقی یا حقوقی) واگذار نماید.

متقاضیان میبایست مبلغ خرید اسناد به مبلغ ۵ میلیون ریال را بحساب شماره ۰۲۱۱۴۶۱۵۹۰۰۰۴ (شماره شبا ۱۶۰۱۹۰۰۰۰۰۰۰۲۱۱۴۶۱۵۹۰۰۰۴) شرکت تولیدی خانه گستر نزد بانک صادرات شعبه هروی واریز نموده و تصویر فیش واریزی را به همراه مشخصات درخواستی در فرم زیر وارد نمایند. در صورت ارسال پیشنهادات یا نامه انصراف از شرکت در مناقصه در مهلت مقرر، مبلغ ۳ میلیون ریال به حساب متقاضی مسترد می شود.

لینک دانلود اسناد مناقصه پس از تکمیل فرم و تائید واحد بازرگانی به شماره موبایلی که ثبت کرده اید ارسال میگردد.

متقاضیان میتوانند از تاریخ درج آگهی لغایت ساعت ۱۶:۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ نسبت به دریافت اسناد مناقصه به آدرس https://tkgsco.com/bid000230 مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۹۱۰۰۶۲۶۲ تماس حاصل فرمایند.

اطلاعیه!

پرسش کاربران: با توجه به تامین برخی از قطعات اصلی به صورت ارزی، آیا قیمتها معادل ارزی محاسبه خواهد شد و یا راهکاری برای تعدیل قیمت ها در صورت نوسانات قیمت قطعات پیش بینی شده است؟

پاسخ خانه گستر:

مهلت ثبت نام و ارسال مدارک به اتمام رسیده است.

آگهی منقضی شده!مناقصه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

این آگهی منقضی شده است!