ما که هستیم؟

درباره ما

شرکت تولیدی خانه گستر

پیشرو در صنعت ساختمان سازی و انبوه سازی از سواحل زیبای خزر تا آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس

شـــرکت تولیدی خانه گستر

شـــرکت تولیدی خانه گستر یک شرکت عمرانی زیر مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که خدمات مهندسی و ساخت را در یک تراز جهانی در زمینه طراحی، مدیریت، تدارک و اجرای پروژه‌های بزرگ به کارفرمایان مختلف ارائه می‌دهد.
ما طی بیش از ۵۰ سال حضور مستمر در عرصه ساخت و ساز بخش مهمی از منابع خود را به حضور راهبردی در بازار ساخت و ساز اختصاص داده‌ایم، ما با ساخت بیش از ۸۰۰ هزار متر مربع واحد مسکونی، اداری و تجاری و انجام چندین پروژه راه سازی و زیر بنایی توانسته ایم تجربه ای گرانبها کسب نموده و همواره با رویکرد پروژه محور و تکیه بر اصول نوین علمی و بهره گیری از کادری مجرب و تحصیل کرده بر آن بیافزاییم.
از جمله پروژه های ما : پروژه های مسکونی پردیس، صدف و vip کیش، آجودانیه، نیاوران، ولنجک، واوان، الغدیر و حکیمه تهران، مجتمع مسکونی کاخ رشت پروژه های تجاری ولیعصر و چیذر تهران، پروژه اداری و خدماتی احداث دفاتر شرکتهای هواپیمایی ماهان و آسمان، ساختمان اداری بنیاد مسکن، دبیرخانه ائمه جمعه و صدها ، بیمارستان رودسر، بیمارستان فومن، ساختمان دانشگاه روابط بین الملل وزارت امور خارجه، دانشکده گروه شیمی،معدن و مکانیک دانشگاه تهران و ده ها پروژه بزرگ تجاری، اداری، مسکونی و زیربنایی دیگر…

خانه گستر در حال حاضر برخی از بزرگترین پروژه های ایران را در دست طراحی و ساخت دارد. خدماتی که خانه گستر به کارفرماهای داخلی و بین المللی خود ارائه می‌دهد، تمام رشته های اصلی صنعت ساخت را در بر می‌گیرد. خانه گستر تلاش می‌کند تمام پروژه‌های در دست اجرای خود را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کند و مرتباً ارزش بیشتری برای کارفرمایان، شرکأ، جامعه و دیگر ذینفعان ایجاد نماید.

«به خانه کیفیت خوش آمدید»

 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درتاریخ ۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان و متولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی ‌ایران تشکیل گردید.

 شرکت ایجاد محیط

شرکت ایجاد محیط یکی از شرکتهای وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، درتاریخ ۳۰ آذر ماه ۱۳۷۰ با شخصیت حقوقی (سهامی خاص) با شماره ثبت ۸۷۴۷۶ تأسیس گردیده است.

این شرکت در زمینه‌های مدیریت و تحقیقات، طراحی، اجراء در امور شهرسازی و ساختمانی و مشارکت و مشاوره در امور طراحی و ساختمان سازی و سایر موارد مرتبط در این راستا شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه شرکت ایجاد محیط سهامدار اصلی تعدادی از شرکتهای متخصص در امور ساختمانی و شهرسازی، طراحی و تحقیقاتی بوده است که عملاً شرکتهای مذکور عهده دار انجام اجرای عملیات و فعالیتهای پروژه‌های گوناگون بوده‌اند لذا شرکت ازسال ۱۳۷۳ نقش اصلی خود را بعنوان شرکت مادر در سیاست گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مستمر شرکتهای زیرمجموعه دید و بدین منوال با اتخاذ راهبرد جدید بعنوان یک هلدینگ ازسال ۱۳۷۴ فعالیت خود را در جهت مدیریت شرکتهای ذیل تا کنون ادامه داده است.

شرکت تولیدی خانه گستر

خانه گستر
خانه گستر
خانه گستر

ما که هستیم؟

ارزش های بنیادین شرکت

قابلیت های سازمانی

شرکت تولیدی خانه گستر با بیش از پنجاه سال سابقه و بعنوان برندی معتبر در صنعت ساختمانی و شهرسازی از خوش نام ترین و با سابقه ترین شرکتهای ساختمانی کشور می باشد. این شرکت با دارا بودن کادر فنی و تخصصی مجرب از جمله انبوه سازان بنام کشور بوده که در زمینه های سرمایه گذاری، مشارکت، مدیریت و پیمانکاری آماده ارائه هر گونه همکاری و خدمات در داخل و یا خارج از کشور می باشد.

مزیت های رقابتی

 • تیم مدیریتی، فنی، اجرایی و خدماتی با تجربه و توانمندی بالا و استفاده از مشاورین خبره
 • تلاش در زمینه بهره برداری از دانش روز در کلیه بخشهای سازمانی
 • شناسایی فرصتهای بازاریابی
 • کنترل و مدیریت اجرایی پروژه ها بر اساس برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت بحران

اهم فعالیت ها

 • شهر سازی و معماری و احداث ساختمان های بلندمرتبه و مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری و احداث ساختمانهای بیمارستان، ورزشی، آموزشی و آشیانه سازی هواپیما
 • احداث ساختمانهای صنعتی و پیش ساخته واحداث ساختمانهای نیروگاهی و هسته ای
 • اجرای پروژه های راهسازی و آبرسانی و اجرای پروژه های گاز رسانی، ذخیره سازی و انتقال مواد نفتی واجرای پروژه های تأسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع
 • تولید و نصب قطعات پیش ساخته و سبک ساختمانی

محورهای استراتژیک

 • ارائه خدمات پیمانکاری
 • افزایش نقدینگی بالفعل شرکت و سرمایه گذاری آن در حوزه های زمین و حوزه های مرتبط یا مشابه با فعالیت شرکت
 • افزایش استمرار پروژه های انبوه سازی در داخل کشور
 • مشارکت و همکاری با شرکتهای هم گروه در پروژه های گروه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • فعالیت در کشورهای همسایه

تیم ما

مدیران شرکت

سجادی

سید محمد سجادی رئیس هیئت مدیره

امین اسلامی

امین اسلامی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

رشید حبیبی

رشید حبیبی معاون مالی پشتیبانی و منابع انسانی

مهرداد قدسی

مهرداد قدسی معاون فنی و اجرایی

محمدی

مهدی محمدی عضو هیئت مدیره

درباره ما

_

شرکت خانه گستر تلاش می‌کند تمام پروژه‌های خود را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کند.

فرصت های شغلی

_

برای پیوستن به خانواده بزرگ خانه گستر، رزومه خود را برای بخش مربوطه ارسال نمایید.

پروژه های ما

_

احداث بیش از ۸۰۰ هزار مترمربع ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری و دهها پروژه زیربنایی.

تماس با ما

_

رویکرد ما حضور فعال در فضای مجازی با تکیه بر دانش ارتباطات و اطلاعات می باشد.